Çankaya Halı Yıkama (312) 370 3033

 • Halı ve Kilim

  25 m² ve üzeri halı yıkama siparişlerinizde, battaniye veya yorgan yıkaması hediye.

 • 3 Gün İçinde Teslim

  Havalar nasıl olursa olsun, kar yağmur farketmeden halılarınız kurutulmuş olarak 3 gün içerisinde kapınızda.

 • Perdeler

  Stor ve Zebra perdelerinizi aynı gün içerisinde temizleyip teslim ediyoruz.

Diğer kampanyalar
Slide 1
Slide 2
Slide 3

Yün Halı Yıkama

Kimi zaman ev hanımları için ev içerisinde yer alan birçok eşyanın temizlik ve bakımı oldukça zahmetli olmaktadır. Özellikle evlerde yer alan yün halılar, temizliği konusunda en çok sorun çıkaran eşyaların başında yer almaktadır. Yün halılar zemini kaplaması için geniş ölçülerden oluşan kalın bir tabakaya sahip örtülerdir. Bu yönüyle özellikle evlerde, camilerde, mescitlerde, ofislerde ve hatta pansiyonlar gibi pek çok yerde kullanım alanı bulunmaktadır. Yün halıların doğru ve etkili bir şekilde gerekli temizlik ve bakımlarının yapılmadığında insan sağlığını ciddi ölçülerde olumsuz etkilediğini biliyor muydunuz?

Yün halı yapısı itibari ile gözle görülmeyen ve insan sağlığını tehdit eden çeşitli toz ve kirleri içerisinde rahatlıkla barındırır. Bu zararlı bakterilere halı akarı da denilmektedir. Özellikle halının derinlemesine işlediğinden dolayı ev süpürgeleri aracılığıyla bu kirlerden ve tozlardan arındırmak oldukça zorludur. Yün halı yıkama konusunda firmamız bu noktada sizlere profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Firmamız yün halı yıkama konusunda uzun süredir sektörde yer almaktadır ve deneyim sahibidir. Bu konuda alanında uzman ekibimiz ile halılarınızı son teknolojik ekipmanlarla temizlemekteyiz. Bunun için yapmanız gereken iletişim adreslerimizden bize ulaşmaktadır. Bu şekilde ulaştığınız takdirde personellerimiz adres ve yer kayıtlarınızı alır ve en kısa sürede adresinize gelerek yün halılarınızı alırlar. Halılarınızın adresinize gelinerek alınması ve yıkanma işlemleri sonrasında tekrar adresinize teslim edilmesi tamamen ücretsizdir. Tüm müşterilerimiz bu ücretsiz uygulamamızdan rahatlıkla faydalanabilirler.

Adresinizden alınan halılarınız tesisimize geldikten sonra değerlendirme ekibimiz tarafından incelenir ve yapısına uygun bir şekilde sınıflandırılır. Çünkü her yün halının dokusu ve iplik yapısı tamamen birbirinden farklıdır ve buna uygun şekilde yıkama, kurutma işlemleri uygulanması gereklidir. Aksi bir durumda halılarınızın deforme olma ihtimali oldukça kuvvetlidir. Sınıflandırma ve ayrıştırma işleminden sonra halı üzerinde yer alan tozlar, toz odalarımızda alınır ve yıkama aşamasına geçilir.

Yıkama işleminde ise yün halınızın yapısına uygun kaliteli şampuanlar ve temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Bu nedenle hem kaliteli bir temizliğe kavuşacak hem de uzun ömürlü bir kullanıma sahip olacaktır. Yıkama işlemlerinin ardından sıkma ve durulama işlemleri uygulanarak paketlenerek adresinize güvenli bir şekilde teslim edilir.

Kampanya ve Hizmetlerimiz

Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetler ile Ankara bölgesinde özellikle tercih edilen bir firma olarak, temiz ve sağlıklı bir şekilde halılarını kullanmak isteyen müşterilerimiz için periyodik olarak hizmet sağlamaktayız. Ankara halı yıkama fiyatları ise halılarınızın durumu, özellikleri ve sayısına göre değişiklik göstermektedir. Fakat bu konuda en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

 • Thomas Backson

  Kampanya 1

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 2

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 3

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 4

  kampanyaya ait detaylı açıklama

Ekin Halı Yıkama

Halılarınızın ilk günkü doğal yapılarını kaybetmemesi için düzenli olarak en geç 6 ayda bir bakım ve yıkama işlemlerinin sağlanması gereklidir. Halı yıkama hizmetimizde kullanmış olduğumuz temizlik ürünlerinin özellikle doğal ve kaliteli olması ile birlikte halılarınızı daha uzun ömürlü bir şekilde kullanabileceksiniz. Eğer sizde halılarınızın tertemiz ve mis kokulu olmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm soru ve sorunlarınız için bize ulaşın

Herhangi bir soru veya sorununuz olursa bizimle iletişime geçmenizden mutluluk duyarız.