Kırkkonaklar Halı Yıkama (312) 370 3033

 • Halı ve Kilim

  25 m² ve üzeri halı yıkama siparişlerinizde, battaniye veya yorgan yıkaması hediye.

 • 3 Gün İçinde Teslim

  Havalar nasıl olursa olsun, kar yağmur farketmeden halılarınız kurutulmuş olarak 3 gün içerisinde kapınızda.

 • Perdeler

  Stor ve Zebra perdelerinizi aynı gün içerisinde temizleyip teslim ediyoruz.

Diğer kampanyalar
Slide 1
Slide 2
Slide 3

Çankaya Kırkkonaklar Halı Yıkama

Kırkkonaklar halı yıkama olarak, yayın servis noktamız ve uzman personelimiz ile halı yıkama hizmetimizi gururla devam ettirmekteyiz. Halılarınızın yıkama ve temizleme işlemleri sırasında kullanmış olduğumuz modern teknik ve teknolojiler ile hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden alanında üst sıralarda yer alan firmalardan biriyiz. Firmamız sürekli olarak kendini yenilerek çalışmalarına devam etmekte ve müşteri memnuniyetini korumaktadır.

Kırkkonak halı yıkama olarak firmamızdan hizmet almak oldukça kolay ve hızlıdır. Bunun için yapmanız gereken sadece telefon yolu ile bizimle iletişime geçmek. Bu sırada belirttiğimiz süreç içerisinde herhangi bir gecikme olmadan personelimiz adresinize hızlı bir şekilde gelerek halılarınızı teslim almaktadır.

Bu süreçte halı miktarı, metrekaresi ve yıkama ücretleri gibi tüm detaylar kayıt altına alınarak, siparişinize ait fiş oluşturulur ve size teslim edilir. Halılarınız adresinizden alındıktan sonra tesisimize getirilerek ön değerlendirme sürecine girer. Bu süreç içerisinde ise halılarınız incelenir ve türüne en uygun şekilde sınıflandırarak ayrıştırılır. Bu elbette ki yıkama ve kurutma süreci için oldukça önemlidir.

Halılarınız için ön değerlendirme ve analiz sağlandıktan sonra tam otomatik toz alma makinalarımız ile birlikte halı üzerinde yer alan kir, toz, saç vb. partiküller alınır. Bu süreçte ise halı üzerinde özellikle ayrı bir işlem uygulanması gereken lekeler varsa tespit edilir ve bu lekelere en uygun temizlik işlemleri uygulanır. Yıkama işlemlerinde ise halılar tekrar gözden geçirilerek yıkama makinalara girer ve yıkamaya alınır.

Bu süreçte halınızın dokusu ve özelliklerine uygun şampuan ve diğer temizlik ürünleri seçilerek bol su ile yıkanmaktadır. Halıların yıkanması ile birlikte sıkma ve durulama aşamasına geçilir. Bu aşamada ise halıların üzerinde yer alan nemlerin alınması ve nem ile birlikte oluşacak kötü koku, çürüme ve küflenmenin önüne geçirilir.

Halılarınız artık sudan arındırıldıktan sonra kurutma odalarımızda dinlenmeye ayrılır. Kurutma odalarımızın son teknolojiye uygun olması nedeniyle halılarınızı dört mevsim içerisinde istediğiniz anda gönül rahatlığı ile yıkatabilirsiniz. Paketleme aşamasına geçmeden önce kuruyan halılar üzerinde olabilecek toz ve tüylere karşı tekrar süpürülür. Tüm kontrol işlemleri başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra halılarınız parfümlü paketlere dahil edilerek kapınıza kadar teslim edilir. Eğer sizde temiz halıların keyfini sürmek istiyorsanız Kırkkonak halı yıkama olarak bizimle hemen iletişime geçin.

Kampanya ve Hizmetlerimiz

Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetler ile Ankara bölgesinde özellikle tercih edilen bir firma olarak, temiz ve sağlıklı bir şekilde halılarını kullanmak isteyen müşterilerimiz için periyodik olarak hizmet sağlamaktayız. Ankara halı yıkama fiyatları ise halılarınızın durumu, özellikleri ve sayısına göre değişiklik göstermektedir. Fakat bu konuda en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

 • Thomas Backson

  Kampanya 1

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 2

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 3

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 4

  kampanyaya ait detaylı açıklama

Ekin Halı Yıkama

Halılarınızın ilk günkü doğal yapılarını kaybetmemesi için düzenli olarak en geç 6 ayda bir bakım ve yıkama işlemlerinin sağlanması gereklidir. Halı yıkama hizmetimizde kullanmış olduğumuz temizlik ürünlerinin özellikle doğal ve kaliteli olması ile birlikte halılarınızı daha uzun ömürlü bir şekilde kullanabileceksiniz. Eğer sizde halılarınızın tertemiz ve mis kokulu olmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm soru ve sorunlarınız için bize ulaşın

Herhangi bir soru veya sorununuz olursa bizimle iletişime geçmenizden mutluluk duyarız.