Oran Halı Yıkama (312) 370 3033

 • Halı ve Kilim

  25 m² ve üzeri halı yıkama siparişlerinizde, battaniye veya yorgan yıkaması hediye.

 • 3 Gün İçinde Teslim

  Havalar nasıl olursa olsun, kar yağmur farketmeden halılarınız kurutulmuş olarak 3 gün içerisinde kapınızda.

 • Perdeler

  Stor ve Zebra perdelerinizi aynı gün içerisinde temizleyip teslim ediyoruz.

Diğer kampanyalar
Slide 1
Slide 2
Slide 3

Çankaya Oran Halı Yıkama

Çankaya Oran halı yıkama olarak kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimseyen firmamız, tamamen siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine yönelik kaliteli bir hizmet vermektedir. Her geçen gün Ankara bölgesinde daha fazla müşterimize hizmet veren firmamız kaliteli, hızlı ve daha ekonomik bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Profesyonel çalışma standartlarımızdan ödün vermeden, tamamen müşterilerimizin taleplerini göz önünde bulundurarak uzun yıllardır sektörümüzde başarılı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Ev ve iş yerlerinizde yer alan halılarınızın üzerindeki 1 gram toz içerisinde yaklaşık olarak üçyüzbin zararlı mikroorganizma olduğunu biliyor muydunuz? Fakat doğru bir şekilde yıkanarak gerekli dezenfekte işlemlerinin gerçekleştiği halılar tamamen bu zararlıdan arındırılmış olur. Eğer bu doğru temizlik işlemleri gerçekleşmiyorsa kesinlikle halılarınız bu mikroplardan arınmaz.

Sürekli olarak üzerinde toz ve kirler birikmeye devam eder. Yüzeysel ve basit temizlik uygulamalarında yok edilemeyen bu bakteriler, mayt ve akarlar ve diğer zararlı birçok mikroorganizmalar halınız üzerinde yuvalanır ve hızlı bir şekilde çoğalmaya başlar. Çeşitli alerjik rahatsızlıkların ve hastalıkların oluşmasına neden olur ve sizin, ailenizin sağlığını tehdit eder.

Tüm bunların dışında doğru ve zamanında yanlış teknikler ve uygulamalar ile yıkanan halılar her zaman zarar görmektedir. Özellikle tüm dünyanın beğenisi kazanmış Bünyan, Isparta veya Ladik gibi halılar, makina veya ipek halılar tüm bu yanlış yıkama uygulamaları sonucu çok hızlı bir şekilde doğal özelliklerini kaybederek yıpranmaktadır.

Örneğin ipek bir halıyı elde veya otomatik yıkamada çok tazyikli su ile yıkamak kesinlikle halının bağlantı bölgelerine ve özellikle tabanına geri dönüşü olmayan zararlar vermektedir. Tüm bunlara ek olarak halı yüzeyinde gözle görülür kırılmalar oluşmaktadır. Ayrıca genellikle yeterli tecrübe ve uzmanlığa sahip olmayan personeller tarafından halı yıkama sırasında sert kıllı fırçalar ile halıların fırçalanması ve hatta dövülmesi halınızın sağlığını riske atmaktadır.

Çankaya Oran halı yıkama ile artık halılarınız profesyonel ellerde

Adresinizden hızlı bir şekilde alınan halılarınız cins, nitelik ve dokuma özelliklerine göre en uygun şekilde sınıflandırılır. Sonrasında gerekli tüm yıkama işlemlerinden alanında uzman personellerimiz tarafından geçilerek üzerinde yer alan tüm zararlı mikroorganizmaların arındırılması ve steril bir hale getirilmesi sağlanmaktadır. Sizde halılarınızı güvenilir ellere teslim etmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir ve fiyat listemizi öğrenebilirsiniz.

Kampanya ve Hizmetlerimiz

Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetler ile Ankara bölgesinde özellikle tercih edilen bir firma olarak, temiz ve sağlıklı bir şekilde halılarını kullanmak isteyen müşterilerimiz için periyodik olarak hizmet sağlamaktayız. Ankara halı yıkama fiyatları ise halılarınızın durumu, özellikleri ve sayısına göre değişiklik göstermektedir. Fakat bu konuda en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

 • Thomas Backson

  Kampanya 1

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 2

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 3

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 4

  kampanyaya ait detaylı açıklama

Ekin Halı Yıkama

Halılarınızın ilk günkü doğal yapılarını kaybetmemesi için düzenli olarak en geç 6 ayda bir bakım ve yıkama işlemlerinin sağlanması gereklidir. Halı yıkama hizmetimizde kullanmış olduğumuz temizlik ürünlerinin özellikle doğal ve kaliteli olması ile birlikte halılarınızı daha uzun ömürlü bir şekilde kullanabileceksiniz. Eğer sizde halılarınızın tertemiz ve mis kokulu olmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm soru ve sorunlarınız için bize ulaşın

Herhangi bir soru veya sorununuz olursa bizimle iletişime geçmenizden mutluluk duyarız.