Türközü Halı Yıkama (312) 370 3033

 • Halı ve Kilim

  25 m² ve üzeri halı yıkama siparişlerinizde, battaniye veya yorgan yıkaması hediye.

 • 3 Gün İçinde Teslim

  Havalar nasıl olursa olsun, kar yağmur farketmeden halılarınız kurutulmuş olarak 3 gün içerisinde kapınızda.

 • Perdeler

  Stor ve Zebra perdelerinizi aynı gün içerisinde temizleyip teslim ediyoruz.

Diğer kampanyalar
Slide 1
Slide 2
Slide 3

Türközü Halı Yıkama

Türközü halı yıkama olarak Ankara genelinde hem yazın hem de kışın hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçtiğiniz anda yıkatmak istediğiniz halılarınızı adresinizden teslim alarak gerekli temizlik işlemlerini profesyonel bir şekilde sağlayarak paketler ve adresinize hızlı bir şekilde teslim ederiz. Bütün hizmetlerimizde profesyonelliğe oldukça önem vermekteyiz ve bu işin ne kadar özel olduğunu ve dikkat istediğini biliyoruz. Bu nedenle kapıdan kapıya halı yıkama hizmeti veren tüm merkezlerimizde, halılarınız adresten alındıktan sonra incelenir. Halınızın imalat şekli, yaşı, yıpranma derecesi, cinsi, üzerinde kullanılan boyaların türü ve bu boyaların akıtma yapıp yapmayacağı gibi tüm risk teşkil eden faktörler dikkatli bir analiz sonucunda değerlendirilir ve buna uygun bir şekilde temizlik işlemleri gerçekleştirilir.

Türközü Toz Alma Uygulamaları

Halılarınız adresinizden alındıktan sonra gerekli analiz ve değerlendirme işlemleri yapıldıktan sonra tesisimize girmeden önce mutlaka toz alma odalarımızda üzerinde yer alan toz, saç kılları, kum veya benzeri kirlerden arındırılır. Ortalama olarak toz arındırma uygulamamız 30 dakika sürmektedir. Bu uygulamamız sayesinde halılarınız yıkama aşamasına geçtiğinde kir ve tozların halı üzerinde çamurlaşma riski ortadan kalkmış olmaktadır.

Türközü Halı Yıkama Uygulamaları

Halılarınız yıkama odalarımıza görmeden önce halının cinsine göre yıkama işlemi belirlenmektedir ve bu yıkama sırasında kullanılacak olan deterjan ve fırça ayarlandıktan sonra yıkama uygulaması başlamaktadır. Ön yıkama ile birlikte başlayan uygulamamız profesyonel ve kaliteli makinalarımızda halılarınız artık bütün kirlerinden arındırılmış olur. Üzerinde yer alan toz ve diğer partiküller arındırıldıktan sonra halılar artık halı sıkma bölümüne geçirilir.

Türközü Durulama Uygulamaları

Halı yıkama uygulamamız gerçekleştikten sonra halılarınız halı sıkma makinalarımızda teker teker sıkılarak rulo haline getirilerek durulama işlemi gerçekleşmektedir. Tüm bu işlemlerin ardından artık halılarınız leke analiz odalarımıza götürülmektedir.

Türközü Leke Analiz Uygulamaları

Alanında uzman personellerimiz yıkanan ve durulanan halılarınızı kontrol eder ve üzerinde herhangi bir leke kalıp kalmadığını tespit eder. Herhangi bir leke tespit edildiğinde lekenin çeşidi ve duruma göre gerekli uygulamalar gerçekleştirilerek lekelerin yok edilmesi sağlanır.

Türközü Kurutma Uygulamaları

Halı yıkama işlemlerimizin tamamı gerçekleştikten sonra halılarınız artık klimalı odalarımıza kurutma işlemi uygulanması için geçirilir. İçerisinde nem alıcı özellikleri yer alan makinalarımız ile birlikte halılarınız ortalama 12 saat kurutulur.

Türközü Halı Paketleme ve Teslim

Halılarınız, teslim edilmeden önce üzerinde herhangi bir kir ve toz oluşmaması için steril ambalajlar ile paketlenir ve adresinize hızlı bir şekilde teslim edilir. Eğer sizde halılarınızı yıkatmak istiyorsanız, Türközü halı yıkama olarak bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Kampanya ve Hizmetlerimiz

Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetler ile Ankara bölgesinde özellikle tercih edilen bir firma olarak, temiz ve sağlıklı bir şekilde halılarını kullanmak isteyen müşterilerimiz için periyodik olarak hizmet sağlamaktayız. Ankara halı yıkama fiyatları ise halılarınızın durumu, özellikleri ve sayısına göre değişiklik göstermektedir. Fakat bu konuda en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

 • Thomas Backson

  Kampanya 1

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 2

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 3

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 4

  kampanyaya ait detaylı açıklama

Ekin Halı Yıkama

Halılarınızın ilk günkü doğal yapılarını kaybetmemesi için düzenli olarak en geç 6 ayda bir bakım ve yıkama işlemlerinin sağlanması gereklidir. Halı yıkama hizmetimizde kullanmış olduğumuz temizlik ürünlerinin özellikle doğal ve kaliteli olması ile birlikte halılarınızı daha uzun ömürlü bir şekilde kullanabileceksiniz. Eğer sizde halılarınızın tertemiz ve mis kokulu olmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm soru ve sorunlarınız için bize ulaşın

Herhangi bir soru veya sorununuz olursa bizimle iletişime geçmenizden mutluluk duyarız.