Abidinpaşa Halı Yıkama (312) 370 3033

 • Halı ve Kilim

  25 m² ve üzeri halı yıkama siparişlerinizde, battaniye veya yorgan yıkaması hediye.

 • 3 Gün İçinde Teslim

  Havalar nasıl olursa olsun, kar yağmur farketmeden halılarınız kurutulmuş olarak 3 gün içerisinde kapınızda.

 • Perdeler

  Stor ve Zebra perdelerinizi aynı gün içerisinde temizleyip teslim ediyoruz.

Diğer kampanyalar
Slide 1
Slide 2
Slide 3

Abidinpaşa Halı Yıkama

Halılarınızı ev yada ticari işletmelerinize hızlı bir halde gelerek kapınızdan teslim alan firmamız, sunmuş olduğu Mamak Abidinpaşa halı yıkama hizmetleri ile alanında uzman temizlik uygulamaları ile güvenli bir şekilde tüm halılarınızın ilk günkü benzer biçimde tertemiz hale gelmesini sağlıyor.

Sizde uzman personellerimizin sunmuş olduğu kaliteli hizmetlerimizi tercih ederek, evinizde halılarınızı temizlemek için uzun saatler ve yoğun eforlar harcamaktan kurtulabilir ve istediğiniz muhteşem sonuca zahmetsiz bir şekilde kavuşabilirsiniz. Kapınızdan yıkanacak olan halılarınız güler yüzlü personellerimiz tarafından rulo şeklinde alınarak tesislerimize getirilir.

Büyük bir titizlikle ve özenle halılarınız özel sanayi yıkama makinalarının aracılığı ile temizlenerek kurutulur. Tüm yıkama ve bakım uygulamalarından geçirilmiş olan halılarınız, rulo olarak katlanarak ev veya ticari işletmelerinizin kapısına kadar getirilerek teslim edilmektedir. Böylece hiçbir zahmete ve riske girmeden hayal ettiğiniz hijyene ve temizliğe haiz halılarınıza kavuşur ve herhangi bir en ufak hayal kırıklığı yaşamazsınız.

Uzun senelerdir halı yıkama sektöründe çalışarak yeterli uzman deneyimine haiz olan personellerimiz, halılarınızı büyük bir dikkat ve hassasiyetle yıkamaktadır. Sunmuş olduğumuz temizlik hizmetleri ile beraber halınızın dip kısımlarında dahi yer edinen toz ve lekeler tıpkı halının yüzeyindeki şeklinde arındırılarak tertemiz bir hale getirilmektedir.

Yıkama işlemlerimizin peşinden yüksek emiş gücüne ve yüksek devir gücüne haiz vakum makinalarımızın aracılığı ile halınızın dokusu ve cinsine uygun kurutma işlemleri gerçekleşmektedir. Bu işlemler sırasında lüzumlu ön incelemeler sağlandığından dolayı herhangi bir şekilde halı ipliklerine zarar verilmez ve üzerinde yer alan nem hızlı bir şekilde uzaklaştırılır. Bununla birlikte rutubet kalıntısından dolayı halı üzerinde herhangi bir koku ve küflenme problemlerı ortadan kalkmış olmaktadır. Zahmetsiz bir çözüm olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerin oldukça ekonomik bulunduğunu biliyor muydunuz?

Sizde halılarınızı yıkatmak istiyorsanız Mamak Abidinpaşa halı yıkama olarak bizleri tercih edebilir ve herhangi bir hayal kırıklığı yaşamadan tam da istediğiniz temizliğe haiz halılarınıza kavuşabilirsiniz. Bunun için bizimle mesajşim kanallarımızdan bildirişime geçerek hem fiyat listemizi öğrenebilir hem de adres bilgilerinizi paylaşarak hızlı bir şekilde ekibimizin halılarınızı adresinizden almasını sağlayabilirsiniz.

Kampanya ve Hizmetlerimiz

Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetler ile Ankara bölgesinde özellikle tercih edilen bir firma olarak, temiz ve sağlıklı bir şekilde halılarını kullanmak isteyen müşterilerimiz için periyodik olarak hizmet sağlamaktayız. Ankara halı yıkama fiyatları ise halılarınızın durumu, özellikleri ve sayısına göre değişiklik göstermektedir. Fakat bu konuda en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

 • Thomas Backson

  Kampanya 1

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 2

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 3

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 4

  kampanyaya ait detaylı açıklama

Ekin Halı Yıkama

Halılarınızın ilk günkü doğal yapılarını kaybetmemesi için düzenli olarak en geç 6 ayda bir bakım ve yıkama işlemlerinin sağlanması gereklidir. Halı yıkama hizmetimizde kullanmış olduğumuz temizlik ürünlerinin özellikle doğal ve kaliteli olması ile birlikte halılarınızı daha uzun ömürlü bir şekilde kullanabileceksiniz. Eğer sizde halılarınızın tertemiz ve mis kokulu olmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm soru ve sorunlarınız için bize ulaşın

Herhangi bir soru veya sorununuz olursa bizimle iletişime geçmenizden mutluluk duyarız.