Birlik Halı Yıkama (312) 370 3033

 • Halı ve Kilim

  25 m² ve üzeri halı yıkama siparişlerinizde, battaniye veya yorgan yıkaması hediye.

 • 3 Gün İçinde Teslim

  Havalar nasıl olursa olsun, kar yağmur farketmeden halılarınız kurutulmuş olarak 3 gün içerisinde kapınızda.

 • Perdeler

  Stor ve Zebra perdelerinizi aynı gün içerisinde temizleyip teslim ediyoruz.

Diğer kampanyalar
Slide 1
Slide 2
Slide 3

Çankaya Birlik Mahallesi Halı Yıkama

Her evin ve ticari işletmelerin olmazsa olmazları arasında yer alan ve dört mevsim sıcak bir ortam oluşmasına katkı sağlayan halıların elbette temizliği ve bakımı oldukça önemlidir. Bu kadar sık kullanım sonucunda üzerinde rahatlıkla toz, kir, saç ve leke barındırabilir ve bunların temizlenerek arındırılması insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Halı üzerinde biriken lekeler ve kirler zaman içerisinde çeşitli organizmaların oluşmasına ve çoğalmasına bununla birlikte çeşitli hastalıkların ortaya çıkmasına neden olur. Tüm bu nedenlerden dolayı evinizde veya işletmenizde yer alan halıların yılda en az üç kez yıkanması gereklidir.

Birlik Mahallesi halı yıkama olarak, halılarınızı büyük bir özen ve hassasiyetle kapınızdan aldıktan sonra yıkama ve kurutma işlemlerini sağlarız. Tüm bu işlemleri en kısa sürede gerçekleştirerek kapınıza kadar getirir ve tarafınıza teslim ederiz. Vermiş olduğumuz yıkama hizmeti kesinlikle büyük bir özen ile yapıldığından emin olabilirsiniz. Halı üzerinde yer alan renk ve desenlerde aynı zamanda doku ve özelliklerinde herhangi bir en ufak bozulma olmaz. Yıkama ve kurutma işlemlerimizde kullandığımız tüm makinalar ve temizlik ürünleri özenle belirlenmiş modern ürünlerdir. Aksi halde sağlıklı ve doğru ürünler kullanmayan firmalardan yaptıracağınız temizlik sonucunda halılarınızın hasar göreceğini ve geri dönüşü olmayan deformelere sahip olacağını biliyor muydunuz?

Eğer sizde halılarınızı uzman bir ekibe teslim etmek istiyorsanız, Birlik Mahallesi halı yıkama olarak bir telefon uzaklığınızdayız. Uzun yıllardır aktif bir şekilde hizmet vermekte ve her geçen gün ürün gruplarımızı teknolojiye uygun bir şekilde yenilerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Artan yeniliklerimiz sayesinde tüm müşterilerimizin memnuniyeti korumakta ve yükseltmeyiz. Güler yüzlü ve samimiyet işimizin olmazsa olmaz parçaları arasında yer almaktadır. Tüm bu nedenle halı yıkama için hemen bizimle iletişime geçerek siparişinizi verebilirsiniz.

Belirttiğimiz gün ve saatte uzman personellerimiz adresinize gelerek halılarınızı teslim alır. Bu süreçte halılarınızın miktarı, yıkama tutarı, metrekaresi gibi tüm özellikler kayıt altına alınarak sipariş fişiniz tarafınıza teslim edilir. Bu süreçte herhangi bir halı karışıklığı ve kaybolma durumu kesinlikle oluşmaz. Ekibimizin kalitesini ve sıcaklığını kapınıza geldiğimizde kesinlikle hissedeceksiniz.

Kampanya ve Hizmetlerimiz

Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetler ile Ankara bölgesinde özellikle tercih edilen bir firma olarak, temiz ve sağlıklı bir şekilde halılarını kullanmak isteyen müşterilerimiz için periyodik olarak hizmet sağlamaktayız. Ankara halı yıkama fiyatları ise halılarınızın durumu, özellikleri ve sayısına göre değişiklik göstermektedir. Fakat bu konuda en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

 • Thomas Backson

  Kampanya 1

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 2

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 3

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 4

  kampanyaya ait detaylı açıklama

Ekin Halı Yıkama

Halılarınızın ilk günkü doğal yapılarını kaybetmemesi için düzenli olarak en geç 6 ayda bir bakım ve yıkama işlemlerinin sağlanması gereklidir. Halı yıkama hizmetimizde kullanmış olduğumuz temizlik ürünlerinin özellikle doğal ve kaliteli olması ile birlikte halılarınızı daha uzun ömürlü bir şekilde kullanabileceksiniz. Eğer sizde halılarınızın tertemiz ve mis kokulu olmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm soru ve sorunlarınız için bize ulaşın

Herhangi bir soru veya sorununuz olursa bizimle iletişime geçmenizden mutluluk duyarız.