Akdere Halı Yıkama (312) 370 3033

 • Halı ve Kilim

  25 m² ve üzeri halı yıkama siparişlerinizde, battaniye veya yorgan yıkaması hediye.

 • 3 Gün İçinde Teslim

  Havalar nasıl olursa olsun, kar yağmur farketmeden halılarınız kurutulmuş olarak 3 gün içerisinde kapınızda.

 • Perdeler

  Stor ve Zebra perdelerinizi aynı gün içerisinde temizleyip teslim ediyoruz.

Diğer kampanyalar
Slide 1
Slide 2
Slide 3

Akdere Halı Yıkama

Mamak Akdere halı yıkama olarak, her geçen gün daha çağdaş ve profesyonel bir anlayışla hizmet vermeye devam ediyoruz. Halılarınızı belirttiğiniz adresten çok kısa bir sürede alarak tesislerimizde en uygun şekilde yıkıyoruz ve kurutuyoruz. Tüm bu işlerde herhangi halınız herhangi bir kaybolma yada karışma riski ile karşılaşmadan adresinize güvenli bir şekilde teslim ediyoruz. Ustalaşmış halı yıkama hizmetimiz, alanında uzman personellerimiz, en kaliteli makine ve temizlik malzemeleri ile birlikte halınız için en doğru temizlik işlemlerini gerçekleştiriyoruz ve halılarınızın kullanım ömürlerini uzatıyoruz.

Halıların üzerinde yer alan zararlı mikroorganizmaların çeşitli alerjilere ve hastalıklara yol açtığını biliyor muydunuz? Özellikle evinde hayvan besleyenler için halı temizliği çok büyük örutubet taşımaktadır. Aynı şekilde alerjik rahatsızlıkları ve hatta astım hastaları içinde evde yer alan çok steril ve temiz olması gereklidir. Bireysel imkanlarda evde meydana getirilen halı temizleme işlemleri kesinlikle kafi olmamaktadır ve bu işlemlerden sonra halı üzerinde kir ve tozlar olması ihtiyaç duyulan şekilde arındırılamamaktadır.

Herhangi bir zahmete katlanmadan hayal ettiğiniz tertemiz halılara sahip olmak için bizlere ulaşarak profesyonel ortamlarda halılarınızı temizleyebiliriz ve evinizin, işletmelerinizin daha sağlıklı ve temiz kalmasına yardımcı olabiliriz. Kullanmış olduğumuz uygun malzemeler ile birlikte halı üzerinde yer edinen toz, kir, kir ve mikroplardan eser kalmamaktadır. Aynı şekilde halınızın dokusuna ve rengine yapmış olduğumuz işlemler mutlaka zarar vermez ve güvenli bir halde adresinize teslim edilmesi bizim için esastır.

Değişik özellikte çok sayıda halının aynı makinalarda yıkama ve kuruma işlemlerinin sağlanması mümkün değildir. Bu şekilde yapılan temizleme işlemlerinde halınızın renk ve dokusu zarar görür ve derinlemesine bir temizlik yapılmaz. Bu mevzuda Mamak Akdere halı yıkama olarak gelişmiş teknoloji ürünü makinalarımızda halınıza uygun temizlik ve bakım işlemlerini gerçekleştirir ve etkili bir sonuç alınmasını sağlarız.

Tüm bunlarla beraber vermiş olduğumuz bu hizmet sonucunda artık halılarınız rahat kirlenmez ve uzun soluklu bir kullanım sağlarsınız. Hemen şimdi bizimle iletişime geçerek halılarınızı yıkatabilirsiniz. En kısa sürede personelimiz adresinize gelerek halılarınızı teslim alacak ve en kısa sürede kapınıza kadar gelmiş olarak tertemiz halılarınızı teslim edecektir.

Kampanya ve Hizmetlerimiz

Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetler ile Ankara bölgesinde özellikle tercih edilen bir firma olarak, temiz ve sağlıklı bir şekilde halılarını kullanmak isteyen müşterilerimiz için periyodik olarak hizmet sağlamaktayız. Ankara halı yıkama fiyatları ise halılarınızın durumu, özellikleri ve sayısına göre değişiklik göstermektedir. Fakat bu konuda en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

 • Thomas Backson

  Kampanya 1

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 2

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 3

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 4

  kampanyaya ait detaylı açıklama

Ekin Halı Yıkama

Halılarınızın ilk günkü doğal yapılarını kaybetmemesi için düzenli olarak en geç 6 ayda bir bakım ve yıkama işlemlerinin sağlanması gereklidir. Halı yıkama hizmetimizde kullanmış olduğumuz temizlik ürünlerinin özellikle doğal ve kaliteli olması ile birlikte halılarınızı daha uzun ömürlü bir şekilde kullanabileceksiniz. Eğer sizde halılarınızın tertemiz ve mis kokulu olmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm soru ve sorunlarınız için bize ulaşın

Herhangi bir soru veya sorununuz olursa bizimle iletişime geçmenizden mutluluk duyarız.