Tuzluçayır Halı Yıkama (312) 370 3033

 • Halı ve Kilim

  25 m² ve üzeri halı yıkama siparişlerinizde, battaniye veya yorgan yıkaması hediye.

 • 3 Gün İçinde Teslim

  Havalar nasıl olursa olsun, kar yağmur farketmeden halılarınız kurutulmuş olarak 3 gün içerisinde kapınızda.

 • Perdeler

  Stor ve Zebra perdelerinizi aynı gün içerisinde temizleyip teslim ediyoruz.

Diğer kampanyalar
Slide 1
Slide 2
Slide 3

Tuzluçayır Halı Yıkama

Ev veya ticari işletmelerde halıları, soğuk havalara karşı bir önlam amacıyla ve güzel bir görünüme sahip olması amacıyla kullanırız. Fakat uzun kullanım sürecinde halı içlerinde ve dip kısımlarda kir ve toz birikir ve insan sağlığını tehdit eder. Bu noktada ev yada iş yerlerinizde kullandığınız halıları temizlemek için uygulayacağınız süpürme, yıkama, silme gibi işlemler sadece yüzeysel olacak ve derinlemesine bir temizlik sağlayamayacaktır.

Halıların sağlıklı ve doğru bir halde temizlenebilmesi, üzerinde yer edinen zararlı bakterilerin arındırılması için Mamak Tuzluçayır halı yıkama olarak, alanında uzman ekibimiz, ustalaşmış makinalarımız ve anti bakteriyel kaliteli temizlik ürünlerimiz ile hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bu temizlik hizmetimiz ile beraber halılarınızın dip bölümlerine işleyen toz ve kirleri uzaklaşmasını ve sağlıklı bir temizliğe sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Mamak Tuzludavet ilçesine bağlı tüm bölgelerde hizmet veren firmamız, hızlı ve kaliteli servis ağı ile beraber halılarınızı adresinizden kısa bir sürede alarak yine adresinize güvenli ve temizlenmiş bir halde teslim eder. Çok düşük fiyatlı ve etkisiz temizlik ürünleri yerine tamamen Avrupa'dan ithal ettiğimiz anti bakteriyel özelliklere sahip ilaçlar ile yıkama işlemlerini gerçekleştiririz.

Bununla birlikte ithal olarak getirdiğimiz ve el değemeden halı yıkama işlemi sağlayan ustalaşmış makinalarımız ile artık halılarınız tamamen güvende. Yıkama ve kurutma işlemlerinden sonrasında teslimata artık hazır hale gelen halılarınız, özenli ve dikkatli bir halde paketlenir ve adresinize belirtilen zamanda ilk alındığı gibi sorunsuz bir halde teslim edilir. Bu hizmetimiz ile birlikte artık halılarınızı sağlıklı ve uzun ömürlü bir şekilde kullanabilirsiniz.

Uzun süre kullanımlardan kaynaklı halınız üzerinde temizlenmesi zor bazı lekeler oluşabilir. Alanında uzman personellerimiz ile birlikte halı yapısına herhangi bir zarar vermeden lekelerden arındırılması sağlanır. Eğer sizde lekesiz ve ilk günkü gibi mis kokulu halılarınıza haiz olmak istiyorsanız Mamak Tuzluçayır halı yıkama olarak hizmetinizdeyiz. Yapmanız ihtiyaç duyulan bir tek bizimle telefondan mesajşime geçmek. Artık sizde el değmeden ustalaşmış halı yıkama hizmetinin hazzını çıkarmaya bizi tercih ederek başlayabilirsiniz.

Kampanya ve Hizmetlerimiz

Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetler ile Ankara bölgesinde özellikle tercih edilen bir firma olarak, temiz ve sağlıklı bir şekilde halılarını kullanmak isteyen müşterilerimiz için periyodik olarak hizmet sağlamaktayız. Ankara halı yıkama fiyatları ise halılarınızın durumu, özellikleri ve sayısına göre değişiklik göstermektedir. Fakat bu konuda en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

 • Thomas Backson

  Kampanya 1

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 2

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 3

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 4

  kampanyaya ait detaylı açıklama

Ekin Halı Yıkama

Halılarınızın ilk günkü doğal yapılarını kaybetmemesi için düzenli olarak en geç 6 ayda bir bakım ve yıkama işlemlerinin sağlanması gereklidir. Halı yıkama hizmetimizde kullanmış olduğumuz temizlik ürünlerinin özellikle doğal ve kaliteli olması ile birlikte halılarınızı daha uzun ömürlü bir şekilde kullanabileceksiniz. Eğer sizde halılarınızın tertemiz ve mis kokulu olmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm soru ve sorunlarınız için bize ulaşın

Herhangi bir soru veya sorununuz olursa bizimle iletişime geçmenizden mutluluk duyarız.