Çankaya Halı Yıkama (312) 370 3033

 • Halı ve Kilim

  25 m² ve üzeri halı yıkama siparişlerinizde, battaniye veya yorgan yıkaması hediye.

 • 3 Gün İçinde Teslim

  Havalar nasıl olursa olsun, kar yağmur farketmeden halılarınız kurutulmuş olarak 3 gün içerisinde kapınızda.

 • Perdeler

  Stor ve Zebra perdelerinizi aynı gün içerisinde temizleyip teslim ediyoruz.

Diğer kampanyalar
Slide 1
Slide 2
Slide 3

Yorgan ve Battaniye Yıkama

Evlerimizde kullanmış olduğumuz yorgan ve battaniyeler sürekli olarak vücudumuzda sık bir şekilde temas eden tekstil ürünlerinin başında yer almaktadır. Peki, yorgan ve battaniyelerin temizliklerine gereken önemi veriyor musunuz?

Yorgan ve battaniye yıkama işlemleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Uzman personelimiz adresinize gelerek ürün gruplarınızı teslim alırlar. Ürün kayıtlarını oluşturduktan sonra sipariş fişinizi tarafınıza teslim ederler. Yorgan ve battaniyelerin yıkama işlemine geçmeden önce, üzerinde herhangi bir leke olup olmadığı kontrol edilir.

Eğer leke mevcut ise dikkatli bir şekilde yumuşatma işlemleri sağlanmaktadır. Evlerinizde kullandığınız çamaşır makinalarından elbette yıkama işlemi farklıdır. Bu noktada tamamen tam donanımlı profesyonel makinalar ve özel temizlik ürünleri kullanmaktayız. Herhangi bir leke bozulmasına karşın personellerimiz oldukça dikkatli bir şekilde yorgan ve battaniyelerini ayrıştırma ve ihtiyaca uygun bir şekilde yıkama işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Yorgan ve battaniye yıkama uygulaması sonra kurutma işlemleri uygulanır. Bu uygulama özellikle kuru gibi gözüken yorgan ve battaniyelerin içerisinde kalan nemden arındırılmasını sağlar. Aksi halde bu nem zaman içerisinde kötü kokuların oluşmasına ve ürün içerisinde çürümeye neden olabilmektedir. Yorganınız ister elyaf isterse yün olsun, tamamı en doğru adımlardan geçirilerek hem yıkanır hem de kurutulur.

Tüm aşamaları profesyonel bir şekilde gerçekleştirilen yıkama ve kurutmadan sonra yorgan ve battaniyelerinizde herhangi bir deforme olmadan ilk günkü gibi temiz ve sağlıklı bir şekilde teslim alırsınız. Bu aşamalar tamamlandıktan sonra tekrar kontrolden geçerek özel odalarımızda kurutma askılarında dinlendirilmeye alınır. Personellerimiz tarafından tüm temizlik işlemleri tamamlandıktan sonra ürünler paketleme servisimize gönderilir ve ardından adresinize söz verdiğimiz süreç içerisinde teslim edilir.

Sektörde yer alan ve herhangi bir deneyimi olmayan firmalar aracılığı ile yorgan ve battaniyelerini yıkatan müşterilerimiz, bizleri tercih etmesi ile birlikte aslında bu işin nasıl profesyonel bir şekilde yapıldığını fark ettiler. Eğer sizde gerçek bir kaliteyi deneyimlemek istiyorsanız hemen bizimle telefon aracılığıyla iletişime geçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Söz verdiğimiz zaman içerisinde kapınıza kadar gelerek ürünlerinizi teslim alacağız ve en kısa sürede adresinize tekrar teslim edeceğiz.

Kampanya ve Hizmetlerimiz

Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetler ile Ankara bölgesinde özellikle tercih edilen bir firma olarak, temiz ve sağlıklı bir şekilde halılarını kullanmak isteyen müşterilerimiz için periyodik olarak hizmet sağlamaktayız. Ankara halı yıkama fiyatları ise halılarınızın durumu, özellikleri ve sayısına göre değişiklik göstermektedir. Fakat bu konuda en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

 • Thomas Backson

  Kampanya 1

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 2

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 3

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 4

  kampanyaya ait detaylı açıklama

Ekin Halı Yıkama

Halılarınızın ilk günkü doğal yapılarını kaybetmemesi için düzenli olarak en geç 6 ayda bir bakım ve yıkama işlemlerinin sağlanması gereklidir. Halı yıkama hizmetimizde kullanmış olduğumuz temizlik ürünlerinin özellikle doğal ve kaliteli olması ile birlikte halılarınızı daha uzun ömürlü bir şekilde kullanabileceksiniz. Eğer sizde halılarınızın tertemiz ve mis kokulu olmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm soru ve sorunlarınız için bize ulaşın

Herhangi bir soru veya sorununuz olursa bizimle iletişime geçmenizden mutluluk duyarız.