Çankaya Halı Yıkama (312) 370 3033

 • Halı ve Kilim

  25 m² ve üzeri halı yıkama siparişlerinizde, battaniye veya yorgan yıkaması hediye.

 • 3 Gün İçinde Teslim

  Havalar nasıl olursa olsun, kar yağmur farketmeden halılarınız kurutulmuş olarak 3 gün içerisinde kapınızda.

 • Perdeler

  Stor ve Zebra perdelerinizi aynı gün içerisinde temizleyip teslim ediyoruz.

Diğer kampanyalar
Slide 1
Slide 2
Slide 3

Yerinde Halı Yıkama

Yerinden kalkması mümkün olmayan halılarınızın temizlenmesi mi gerekiyor ? İşte bu noktada kaldırılması oldukça güç olan halılarınız için ister evinize ister işletmenize gelerek yerinde halı yıkama işlemini başarılı bir şekilde uyguluyoruz. Bu halılar yapıştırıcılar ile yere sabit edildiğinden dolayı sökülmesi ve tekrar yapıştırılması kimi zaman istenmeyen ek masraflara neden olabilir. Bu hem zaman açısından hem de maddi açıdan sizi zorlayabilir. Alanında uzman ekibimiz ve modern makinalarımız ile birlikte vermiş olduğunuz taleplere hızlı bir şekilde yanıt veriyoruz.

Firmamız bünyesinde görev alan deneyimli ekibimiz ve kullanmış olduğumuz kaliteli ekipmanlar ile dilediğiniz adrese gelerek halılarınızı toz ve kirlerden arındırarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Özellikle yere sabit halılar, hem görsel olarak etkileyici hem de ısı yalıtımını koruduğundan dolayı oldukça kullanışlıdır. Her ne kadar temizliği oldukça zahmetli ve bir o kadar zor gözükse de bu konuda profesyonel ekibimiz yardımı ile yılda sadece bir kez temizlettiğiniz takdirde uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Firmamızın sunmuş olduğu bu hizmet ile birlikte halı üzerinde yer alan ve gözle gözükmeyen çok küçük leke kalıntılarını, toz ve kirleri temizlemekteyiz. Anti bakteriyel özellikle temizlik ürünlerimiz ile birlikte yıkanan halılarınız, özellikle bebek ve çocuklar olmak üzere tüm sevdiklerinizin sağlığını korumuş oluyor. Ayrıca profesyonel halı kurutma makinalarımız ile birlikte halı yıkama hizmetinden sonra halılarınız aynı noktada hızlı ve güvenli bir şekilde kurutulmaktadır. Bu sayede üzerinde kalacak en küçük nem kalıntıları yok edilerek, halı üzerinde herhangi bir sararma ve kötü koku oluşma ihtimali de ortadan kalkmış olmaktadır.

Kampanya ve Hizmetlerimiz

Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetler ile Ankara bölgesinde özellikle tercih edilen bir firma olarak, temiz ve sağlıklı bir şekilde halılarını kullanmak isteyen müşterilerimiz için periyodik olarak hizmet sağlamaktayız. Ankara halı yıkama fiyatları ise halılarınızın durumu, özellikleri ve sayısına göre değişiklik göstermektedir. Fakat bu konuda en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

 • Thomas Backson

  Kampanya 1

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 2

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 3

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 4

  kampanyaya ait detaylı açıklama

Ekin Halı Yıkama

Halılarınızın ilk günkü doğal yapılarını kaybetmemesi için düzenli olarak en geç 6 ayda bir bakım ve yıkama işlemlerinin sağlanması gereklidir. Halı yıkama hizmetimizde kullanmış olduğumuz temizlik ürünlerinin özellikle doğal ve kaliteli olması ile birlikte halılarınızı daha uzun ömürlü bir şekilde kullanabileceksiniz. Eğer sizde halılarınızın tertemiz ve mis kokulu olmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm soru ve sorunlarınız için bize ulaşın

Herhangi bir soru veya sorununuz olursa bizimle iletişime geçmenizden mutluluk duyarız.