Çankaya Halı Yıkama (312) 370 3033

 • Halı ve Kilim

  25 m² ve üzeri halı yıkama siparişlerinizde, battaniye veya yorgan yıkaması hediye.

 • 3 Gün İçinde Teslim

  Havalar nasıl olursa olsun, kar yağmur farketmeden halılarınız kurutulmuş olarak 3 gün içerisinde kapınızda.

 • Perdeler

  Stor ve Zebra perdelerinizi aynı gün içerisinde temizleyip teslim ediyoruz.

Diğer kampanyalar
Slide 1
Slide 2
Slide 3

Detaylı Koltuk Yıkama

Evlerimizde vaktimizin büyük bir kısmını koltuklarda geçirdiğimizi düşündüğümüzde, gerekli tüm hijyen koşullarını karşılamamız gerektiğinden bu alanda uzman kişiler tarafından düzenli bir şekilde detaylı koltuk yıkama hizmeti almak son derece önemlidir. Bu noktada firmamız ile iletişime geçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Sektörde uzun yıllardır hizmet vermenin deneyimi ve profesyonel ekibimiz ile birlikte güveninize layık olmak için, sürekli olarak en iyi hizmeti en ekonomik fiyatlarla sunmanın gayreti içindeyiz. Koltuk yıkama uygulamamızda, tamamı alanında deneyimli personellerimizle birlikte, tam profesyonel makinalarımızla yerinde temizlik işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Temizlik uygulamamızda kullanmış olduğumuz ürünler kesinlikle kimyasal içermemekte ve aynı şekilde yıkama işlemi sonrasında koltuk üzerinde herhangi bir kalıntı bırakmamaktadır.

Evinizin Sağlığını Koruyun!

Her mobilya gibi evinizde yer alan mobilyalarında düzenli bir şekilde bakıma ve temizliğe ihtiyacı olduğunu biliyor muydunuz? Yıllar boyu bize hizmet eden koltuklarımız, evimizin belki de en kullanışlı ürün grupları arasında yer almaktadır. Gerek şıklık gerekse görsellik aşısından belirli zaman dilimleri içerisinden koltuklarınızı yıkatmanız evinizin veya işletmenizin sürekli temiz ve şık görünmesini sağlayacaktır.

Tüm bunlarla birlikte çocuk ve bebekler sürekli olarak koltuklara temas etmekte ve temiz olmayan koltuklar insanların cilt sağlığını ciddi ölçüde tehdit etmektedir. Hijyen ve temizlik konusunda kesinlikle en iyi garantiyi veren firmamızla iletişime geçerek tüm bu sorunlardan kurtularak mis kokulu koltuklara sahip olabilirsiniz.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Vermiş olduğumuz koltuk yıkama hizmeti tamamen memnuniyetinize odaklıdır. Bu nedenle sanayi tipi tam profesyonel makinalar ile koltuklarınızı kir ve tozdan arındırıyoruz. Uzman ekibimiz, koltuklarınızın kumaş türüne en uygun şekilde temizlik ürünlerini ve uygulama aşamalarını belirleyerek yıkama işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Leke çıkarma ve hijyen konusunda garanti vererek, sevdiklerinizin sağlığını koruyoruz. Tüm bu uygulamalarda yapmış olduğumuz temizlikte herhangi bir şekilde koltuklarınıza zarar verecek bir işlem sağlamıyoruz. Bizimle iletişime geçmek için hala bekliyor musunuz?

Kampanya ve Hizmetlerimiz

Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetler ile Ankara bölgesinde özellikle tercih edilen bir firma olarak, temiz ve sağlıklı bir şekilde halılarını kullanmak isteyen müşterilerimiz için periyodik olarak hizmet sağlamaktayız. Ankara halı yıkama fiyatları ise halılarınızın durumu, özellikleri ve sayısına göre değişiklik göstermektedir. Fakat bu konuda en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

 • Thomas Backson

  Kampanya 1

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 2

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 3

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 4

  kampanyaya ait detaylı açıklama

Ekin Halı Yıkama

Halılarınızın ilk günkü doğal yapılarını kaybetmemesi için düzenli olarak en geç 6 ayda bir bakım ve yıkama işlemlerinin sağlanması gereklidir. Halı yıkama hizmetimizde kullanmış olduğumuz temizlik ürünlerinin özellikle doğal ve kaliteli olması ile birlikte halılarınızı daha uzun ömürlü bir şekilde kullanabileceksiniz. Eğer sizde halılarınızın tertemiz ve mis kokulu olmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm soru ve sorunlarınız için bize ulaşın

Herhangi bir soru veya sorununuz olursa bizimle iletişime geçmenizden mutluluk duyarız.