Çankaya Halı Yıkama (312) 370 3033

 • Halı ve Kilim

  25 m² ve üzeri halı yıkama siparişlerinizde, battaniye veya yorgan yıkaması hediye.

 • 3 Gün İçinde Teslim

  Havalar nasıl olursa olsun, kar yağmur farketmeden halılarınız kurutulmuş olarak 3 gün içerisinde kapınızda.

 • Perdeler

  Stor ve Zebra perdelerinizi aynı gün içerisinde temizleyip teslim ediyoruz.

Diğer kampanyalar
Slide 1
Slide 2
Slide 3

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Halı yıkama işleminde kullanılan makinaların ne kadar önemli olduğunu biliyor muydunuz? İşte listelediğimiz faydalara göz atarak, profesyonel halı yıkama nasıl yapılır öğrenebilirsiniz.

Modern ve Teknolojik Makinalar ile Halı Yıkamanın Faydaları

Award Name Slide 1 Award Name Slide 2 Award Name Slider 3
 • Halınızın temizliğinin en derin noktalarına kadar sağlıklı ve hijyenik ortamlarda gerçekleşmesini sağlamaktadır.

 • Yıkama sırasında halının tabanına, bağlantı noktalarına ve yüzeyinin kesinlikle zarar görmemesini sağlar.

 • Halılarınızın yıkanmadan önce üzerinde yer alan tozlarının arındırılması için dövülme işlemi, halıya zarar vermektedir. Bunun yerine modern ve teknolojik makinalarımız aracılığıyla halınıza herhangi bir zarar vermeden derinlemesine tozların alınmasını sağlamaktayız. Bu aynı zamanda yıkama sırasında, halı üzerinde yer alan kir ve tozların çamurlaşmasını önleyecek ve daha steril bir temizlik sağlayacaktır.

 • Halıların üzerinde yer alan hav tüyleri ve saçlar, steril olmayan ve halıya zarar veren fırçalar yerine hav alma makinaları aracılığıyla temizlenmekte ve yıkama uygulamasının daha iyi bir şekilde yapılmasına katkı sağlamaktadır.

 • Özellikle havaların soğuması ve kış aylarının yaklaşması ile birlikte yıkanan halıların kuruma süresi uzun olması ile birlikte halı üzerinde kötü koku sorunları, bununla beraber sararma ve sertleşme gibi çeşitli sorunlar oluşmaktadır.

 • Profesyonel ve uzman halı yıkama firmamızda, tamamen mikroplardan arındırılmış steril bir ortamda yer alan kurutma odalarımızda, halılarınızın sağlıklı bir şekilde kurumasını sağlamaktayız. Bu sayede kuruma sırasında herhangi bir kirlenme ve tozlanma riski ortadan kalkmış olmaktadır.

 • Yıkama sonrasında halıların üzerinde yer alan suların durulması için modern sıkma makinalarımız ile halılara kesinlikle zarar vermeden sıkma işlemi sağlanmakta ve oldukça kuru bir şekilde kapınıza kadar teslim edilmesini sağlamaktayız.

 • Personel kaynaklı bazı hatalar maalesef istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle tam donanımlı ve modern teknolojiye uygun otomatik makinalar ile yapılan yıkamalar esnasında herhangi bir personel hatası olmaz ve güvenli bir şekilde halılarınız yıkanır.

 • İnsan kaynaklı yıkamalarda ise kimi zaman halılar deforme olarak dokusunu ve özelliklerini kaybedebilir. Modern ve teknolojik makina kullanımı ile halılarınız ilk günkü gibi yıkanarak kurutulur.

Halınızı yıkatmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, alanında uzman ve güler yüzlü personellerimiz aracılığıyla mis kokulu halılarınıza kavuşabilirsiniz.

Kampanya ve Hizmetlerimiz

Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetler ile Ankara bölgesinde özellikle tercih edilen bir firma olarak, temiz ve sağlıklı bir şekilde halılarını kullanmak isteyen müşterilerimiz için periyodik olarak hizmet sağlamaktayız. Ankara halı yıkama fiyatları ise halılarınızın durumu, özellikleri ve sayısına göre değişiklik göstermektedir. Fakat bu konuda en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

 • Thomas Backson

  Kampanya 1

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 2

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 3

  kampanyaya ait detaylı açıklama

 • Thomas Backson

  Kampanya 4

  kampanyaya ait detaylı açıklama

Ekin Halı Yıkama

Halılarınızın ilk günkü doğal yapılarını kaybetmemesi için düzenli olarak en geç 6 ayda bir bakım ve yıkama işlemlerinin sağlanması gereklidir. Halı yıkama hizmetimizde kullanmış olduğumuz temizlik ürünlerinin özellikle doğal ve kaliteli olması ile birlikte halılarınızı daha uzun ömürlü bir şekilde kullanabileceksiniz. Eğer sizde halılarınızın tertemiz ve mis kokulu olmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm soru ve sorunlarınız için bize ulaşın

Herhangi bir soru veya sorununuz olursa bizimle iletişime geçmenizden mutluluk duyarız.